universal_logo   universal_logo2
kurumsal
 
 
 
faliyet
Bütçe ve Planlama
Mali ve İdari İşler
Pazarlama ve Satış
AR-GE
Bakım ve Servis
Proje ve Planlama
Üretim
hakkimizda

ÜNİVERSAL, basınçlı kapların periyodik kontrollerinde yarım asırlık deneyimi ve tecrübesi ile uygun bir kuruluştur. Uzman mühendisler ve teknisyenler tarafından gerçekleştirilen periyodik kontroller test raporları ile belgelenmektedir.

Isı cihazları üretiminde 1970 yılından beri faaliyette bulunan firmamız, sürdürdüğü araştırma-geliştirme faaliyetleri ile müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak, teknolojik yenilikleri ürünlerine uygulamış; dolayısıyla konusunda öncü olmuştur. Ürünlerimizde kalite, güvenlik, verim, ömür ve kullanım kolaylığı üretimimizde göz önünde bulundurulan temel unsurlardır. Ayrıca satış sonrası teknik destek ve servis hizmetlerimizle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmamız, tecrübeli mühendis, teknisyen ve işçi kadrosu ile TSE, DIN, EN normlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz CE işaretine sahiptir. Firmamız, kazan ve basınçlı kaplar sektöründe Asya,Avrupa ve Ortadoğu’yu kapsayan birçok ülkeye yaptığı ihracatlar ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. 100.000 kcal/h den 12.000.000 kcal/h e ve 0,5 bar basınçtan 30 bar basınca kadar ısı cihazları üretebilen ÜNİVERSAL, üretiminin % 20  sini ihraç etmektedir. Bayi ve servis ağı ile güçlü bir satış ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

 
Copyright © 2012 Universal Boiler iso Han Web Tasarım